Snookrové stoly

Predaj snookrových stolov. Snookrové stoly v našej ponuke sú stelesnením kvality a elegancie. Ak si od nás objednáte snookrový stôl máte záruku, že budete hrať snooker na profesionálnom stole. Snooker v porovnaní s biliardom nie je až tak dynamický, ale svojou eleganciou a zmyslom pre taktiku sa stáva oveľa zaujímavejším a ľahšie zvládnuteľným športom. Jedna snookrova partia označovaná ako „frame“ môže trvať až niekoľko hodín.

Pripravili sme pre Vás špeciálnu zľavu na skvelý snookerový stôl London King 9', 10' a 12' od 2950 eur (skladom). Stôl Amsterdam 8'(sekcia biliard) v snookrovom prevedení za 990 eur (skladom). AKCIOVÁ ponuka platí do vypredania zásob

Snooker patrí v súčastnosti medzi najdynamickejšie rozvíjajúce sa odvetvia športu. Vďaka obrovskej propagácií v televíznych  staniciach možno posúdiť, že snooker už nie je pre mnohích slovákov tabu. ÄŒasto je označovaná táto hra ako "HRA GENTLEMANOV" a to už kvôli dodržiavaniu prísnych etických noriem, ale bezpochýb aj kvôli fair-play hre, ktorá je hlavnou a neodmysliteľnou súčasťou snookerových zápasov. Ponúkame vám iba profesionálne snookrové stoly, pretože sme zástancom názoru, že snooker sa nedá hrať na obyčajnom snookerovom stole.